ראש העין היא עיר צעירה ומתפתחת במרכז הארץ.

העיר חוותה גידול דמוגרפי מרשים בשנים האחרונות, בעקבות תנופת הבנייה הנרחבת והתפתחות האזורים המגורים החדשים. 

כיום, ראש העין מונה כ-70,000 תושבים ומוערכת כאחת הערים הצומחות במהירות בישראל.

התרחבות זו הובילה לעומסי תנועה גוברים בכבישים המובילים אל העיר ומחוצה לה, כמו כביש 6 וכביש 5. בנוסף, מרקם הרחובות בעיר עצמה לא תוכנן בהתחלה לקליטת תנועה כה מסיבית של כלי רכב פרטיים ותחבורה ציבורית.

על רקע מציאות זו, עיריית ראש העין החלה לפעול בשנים האחרונות לשיפור מערך התחבורה בעיר ולהנגשתה לכלל התושבים והמבקרים.

חלק מהפתרונות המוצעים הם הסעות ציבוריות לישובים סמוכים, הסעות עובדים לפארקי התעשייה והמסחר, והשכרת רכבי הסעה למגוון מטרות.

חברת הסעות בראש העין  

מושבה המרכזי של ראש העין והצמיחה הדמוגרפית המשמעותית שלה, הפכו את האזור למרכז ביקוש גדול לשירותי הסעות שונים. 

בראש העין פועלות היום מספר חברות הסעות מובילות, הממלאות תפקיד חשוב בהנגשת התחבורה לתושבים ולבאי העיר. 

חברות ההסעות בראש העין מציעות שירותים מגוונים – החל מהסעות קבוצתיות במיניבוסים לאירועים שונים, דרך הסעות קבועות וסדירות של עובדים למקומות עבודה, הסעות תיירים לאתרים ואטרקציות, הסעות לנתב"ג ועוד.

חברות ההסעות בראש העין מתמחות במתן פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח, תוך שימת דגש על שירות אדיב ומקצועי. 

הן כוללות טווח מחירים נרחב, כדי להתאים את השירות גם לתקציבים מוגבלים. ההזמנה וההתארגנות של ההסעות נעשית בקלות ובנוחות, לרבות אפשרויות להזמנות באינטרנט או בטלפון.

היתרונות בהסעות עם מטיילי נהורה בראש העין

אחת החברות המובילות והוותיקות בתחום ההסעות באזור ראש העין היא מטיילי נהורה. 

החברה פועלת בראש העין ובאזורים הסמוכים כבר מעל עשרים שנה, והתמחותה במתן שירותי הסעות איכותיים ומגוונים. 

מטיילי נהורה הינה חברה משפחתית, השמה דגש על ליווי אישי של הלקוח, ויחס אדיב וחם גם במהלך ההסעה עצמה.

מבחינת ציי הרכב, מטיילי נהורה מציעה מגוון רחב של כלי רכב – החל ממיניבוסים קטנים ואינטימיים המתאימים לקבוצות של עד 16 איש, דרך מיניבוסים גדולים יותר ל-21 נוסעים, ועד לאוטובוסים ענקיים התופסים קבוצות של עד 70 איש.

 כל רכבי החברה הם ממוזגים ונוחים, עם ציוד מודרני ומותאם אישית לצרכי ההסעה והלקוח. החברה גם משקיעה רבות בהכשרת נהגיה להתנהגות מקצועית, נהיגה זהירה ויחס נעים ואדיב כלפי הנוסעים.

מטיילי נהורה ידועה כחברה גמישה, המתאימה אישית את שירותיה לדרישות ולתקציב הספציפיים של הלקוח. היא מציעה מגוון אפשרויות – החל מהסעות קצרות למספר שעות, דרך הסעות יומיות או לימים ספורים, ועד להסעות קבועות וארוכות יותר. התמחור נעשה באופן שקוף ובהתאמה לכל לקוח. לחברה ציבור לקוחות גדול המבטא שביעות רצון רבה, ורבים מלקוחותיה הם חוזרים ונהנים משירותיה פעם אחר פעם.

מיניבוס להשכרה בראש העין

מיניבוס להשכרה הוא אחד הפתרונות הנפוצים והאהובים לצרכי הסעות שונים בראש העין. זוהי אופציה גמישה וכלכלית המאפשרת לקבוצות קטנות וגדולות כאחד לנוע ביחד בנוחות וביעילות.

מיניבוס מתאים במיוחד להסעת קבוצות קטנות יחסית, בנות 8 עד 16 איש. 

השכרת מיניבוס אידאלית למטרות כגון סיורים, טיולים ימים של חברות וארגונים, הסעה לחתונה, לבר-מצווה או לבריתה, נסיעות של משפחות מורחבות ועוד.

הנסיעה המשותפת חוסכת העלויות התחבורתיות, את הצורך בנהיגה עצמית וחניה, והופכת את הנסיעה עצמה לחלק חשוב ונעים מהאירוע או מהיום המיוחד.  

המיניבוסים לרוב מצוידים בכל הנוחויות הנדרשות – ממיזוג אוויר ועד לפתרונות מולטימדיה ובידור. ההשכרה יכולה להיות לפי שעות, בודדות או מרובות, או אף לימים ושבועות שלמים.

אוטובוס להשכרה בראש העין

ברוב המקרים, אם קיימת קבוצה גדולה שחבריה מעוניינים לנוע ביחד כקבוצה אחת, ההסעה המתאימה ביותר תהיה באמצעות אוטובוס להשכרה.

זוהי אפשרות יעילה, בטוחה ונוחה מאין כמותה להסיע קבוצות תיירים, תלמידים, חיילים, עובדים וכל קבוצה אחרת הזקוקה להסעה משותפת.

האוטובוסים משמשים להסעה לאירועים כמו חתונות, בר-מצוות, כנסים ואירועי חברה, אך גם לטיולים של קבוצות, סיורים, נסיעות של מוסדות חינוך, להסעת עובדים למפעלים ולהסעות תיירים לאתרים ואטרקציות שונות. 

חברות ההשכרה מציעות אוטובוסים ברמות שונות, החל מרמת נוחות רגילה ועד לאוטובוסים ממוזגים ומפוארים, עם מסכי מולטימדיה, מעברי יציאה נוחים וציוד משופר עבור אנשים עם מוגבלויות.

הסעות מראש העין לנתב"ג

רבים מתושבי ראש העין ומהאזור כולו נדרשים לנסוע לנתב"ג מעת לעת – בין אם לצורך טיסות עבודה, חופשות וטיולים, או קבלת ולוויית משפחה וידידים מהשדה.

חברות ההסעות המובילות בראש העין מציעות שלל אפשרויות הסעה לשדה התעופה. 

האפשרות הנפוצה ביותר היא נסיעה משותפת של קבוצת נוסעים שמיועדת לטיסה זהה, או לטיסות בסביבות אותן השעות.

נסיעות אלה מאורגנות על ידי החברות וכוללות איסוף מכתובות פרטיות, ישירות מהבתים, ונסיעה בטוחה ומהירה לנתב"ג. רוב הנסיעות המאורגנות מבוצעות במיניבוסים או באוטובוסים, בהתאם לגודל הקבוצה.

הסעות בראש העין – מה המחיר?

מחיר שירות ההסעה הוא שאלה מרכזית עבור כל לקוח בראש העין.

המחיר משתנה בהתאם למגוון רב של גורמים – אורך הנסיעה, גודל ההסעה, סוג כלי הרכב הנדרש, תקופת ההשכרה ועוד. אולם, ניתן להתחיל עם כמה כללי יסוד לגבי טווח התעריפים.

טווח התעריפים הרווח לשירותי הסעות בראש העין נע בין עשרות ש"ח בודדות ועד אלפי ש"ח, בהתאם לאופי ההסעה. למשל, הסעה של נוסע בודד למרחק קצר בתוך העיר או הסעה משותפת קצרה, עשויה לעלות בין ___לכ-___ש"ח לכיוון. לעומת זאת, העלות עבור הסעת נוסע בודד מראש העין לנתב"ג תסתכם בטווח של ____-___ ש"ח לכיוון. 

עבור השכרת מיניבוס, הטווח הוא רחב יותר. השכרה של מיניבוס בודד לכמה שעות נעה בין ___ ל-____ ש"ח, בהתאם לגודל המיניבוס, תקופת ההשכרה והשירותים הנלווים. השכרת מיניבוס ליום שלם או ליותר יכולה לעלות סכומים משמעותיים יותר של אלפי ש"ח.

טווח המחירים הגבוה ביותר הוא של השכרת אוטובוסים להסעת קבוצות גדולות. 

מחיר השכרת אוטובוס ליום אחד נע בין ____ ל-_____ ש"ח, כאשר מדובר באוטובוסים ברמה סטנדרטית. 

עבור אוטובוסים מפוארים ומצוידים יותר, המחירים עולים בהתאם. במקרים של הסעות קבועות כמו הסעות עובדים, חברות ההסעות מציעות חבילות במחירים אטרקטיביים יותר.

חשוב לציין שלרוב החברות יש מבצעים והנחות שונות במועדים מסוימים, לקבוצות גדולות, להזמנות מראש וללקוחות חוזרים. לכן, ההמלצה היא לבצע סקר מחירים קצר בקרב מספר חברות הסעות בראש העין לפני ההחלטה.

הסעות עובדים בראש העין 

אחד השירותים החשובים ביותר שחברות ההסעות בראש העין מספקות הוא הסעות עובדים למקומות העבודה השונים באזור, בעיקר לאזורי התעשייה והמסחר הגדולים. 

מדובר בהסעות קבועות יום-יומיות, המאפשרות לעובדים הרבים בפארקי העסקים השונים להגיע בנוחות, בבטיחות וללא מאמץ רב.

הסעות העובדים מועילות גם למעסיקים וגם לעובדים עצמם. עבור המעסיקים, הסעות העובדים מצמצמות באופן משמעותי את עומסי התנועה בסביבת האתרים ופותרות את בעיית החנייה. בנוסף, הן מבטיחות הגעה סדירה לעבודה של כל העובדים וצמצום איחורים ואיחורים. בכך משתפרת הפרודוקטיביות והיעילות של העובדים ושל הארגון כולו.

עבור העובדים עצמם, היתרון המרכזי של הסעות העובדים הוא החיסכון הכספי והנוחות. 

במקום נהיגה לבד משדרה אחר בוקר, עם העומסים, חיפוש חניה והעלות הכרוכה בכך, העובדים מרוויחים נסיעה רגועה ונינוחה יחד עם עמיתיהם. 

הנהג המקצועי והנסיעה המאורגנת מיטיבים עם הבטיחות ומפחיתים לחצים.

הסעות העובדים רלוונטיות במיוחד למפעלים, מרכזים לוגיסטיים, חברות היי-טק וכלל הארגונים השוכנים באזורי התעשייה והמשרדים השונים של ראש העין ופרברי השרון. 

הסעות בראש העין עם מטיילי נהורה

מטיילי נהורה היא אחת החברות המנוסות והוותיקות ביותר בתחום ההסעות בראש העין ובכל אזור השרון. 

מדובר בחברה משפחתית שצמחה ופרחה במשך למעלה משני עשורים, תוך שמירה על רמת שירות גבוהה וזיקה עמוקה לקהילה המקומית. 

מטיילי נהורה נחשבת כיום לאחת מחברות ההסעות המובילות בעיר ובסביבתה, בזכות היתרונות הרבים שהיא מציעה. ראשית וחשוב מכל – צי כלי הרכב הגדול והמגוון של החברה, הכולל מיניבוסים קטנים לקבוצות של עד 16 איש, מיניבוסים גדולים יותר ואוטובוסים ממוזגים לקבוצות גדולות של עד 70 נוסעים. כלי הרכב מטופחים, מצוידים בכל הנדרש לנוחות הנוסעים, ועוברים תחזוקה קפדנית.

יתרון משמעותי נוסף של מטיילי נהורה הוא הגמישות שהיא מציעה בהתאמת הפתרון המדויק לצרכי הלקוח.

החברה פתוחה להתארגנויות שונות – החל מהסעות חד-פעמיות לשעות ספורות, דרך הסעות לימים ספורים או לתקופות ארוכות יותר והסעות חוזרות ונשנות לאותו יעד.

צוות מטיילי נהורה לוקח חלק פעיל בהתארגנות המפורטת ובקביעת הלוגיסטיקה ומחירים הוגנים עבור כל הסעה.

גם רמת האנושיות, האדיבות והמקצועיות של צוות הנהגים ממטיילי נהורה מקבלת ציונים גבוהים מלקוחותיה.

 החברה משקיעה רבות בהכשרת הנהגים וביצירת תרבות של יחס חם ומקצועי כלפי הנוסעים. הודות ליתרונות אלו ורבים אחרים, מטיילי נהורה זוכה להמלצות חמות ולקהילה גדולה של לקוחות חוזרים ונאמנים מדי שנה.

כותב המאמר: איתי שהם
הבעלים והמנכ"ל של חברת מטיילי נהורה. כבעלי החברה ישנם מספר ערכי ברזל שמובילים אותי: ✅ המחיר הנמוך ביותר. ✅ דיוק בזמנים - אפס איחורים. ✅ בטיחות בדרכים מא' עד ת'. ✅ שירותיות ואדיבות
לייעוץ מהיר, אנחנו זמינים עבורכם :) לייעוץ ותכנון, חייגו 072-3307774