מזל טוב!
האירוע שלכם מתקרב, ואתם כבר מתכננים כל פרט קטן. החל מהאוכל והשתייה, דרך התפאורה והמוזיקה, ועד לאורחים שאתם רוצים להזמין. אבל האם חשבתם על הדרך של האורחים להגיע לאירוע?

הסעות מתוכננות מראש לאירועים, הן אמצעי נהדר להבטיח שהחגיגה תתחיל כבר בדרך, תתחיל בזמן ובעיקר תאפשר לאורחים שלכם נוחות, ראש שקט והגעה באווירה המתאימה לאירוע.

על היתרונות של הסעות לאירועים, על איך נערכים לבחירת הסעה לאירוע וגם טיפים שחשוב להכיר, במאמר שלפניכם.

הסעות לאירועים

חברת הסעות לאירועים

חברת הסעות לאירועים, היא חברה המספקת שירותי הסעות לאירועים מכל סוג, החל מאירועים פרטיים כמו והסעות לחתונות, בר ובת מצווה ועד לאירועים עסקיים כמו כנסים, תערוכות ואירועי השקה.

יתרונות בהזמנת הסעות לאירועים

הניסיון הרב שיש לנו בחברת מטיילי נהורה עם הסעות לאירועים, לימד אותנו, כי ישנם שלושה יתרונות משמעותיים, בשימוש בהסעה להבאת אורחים לאירוע

נוחות ובטיחות

הסעות לאירועים הן דרך בטוחה לחסוך לאורחים נהיגה לאחר יום עבודה או נהיגה בעומס ופקקים. הסעה מאפשרת לאורחים ראש שקט במציאת חנייה או בפניות לשתות אלכוהול (צמצום אפשרויות לתאונות)

חיסכון

האורחים חוסכים זמן של תכנון הגעה, אמצעי תחבורה ציבוריים (למי שאינם בעלי רכב פרטי), חיסכון בדלק וגם תורמים לצמצום עומסים בכבישים ולצמצום תהליכי זיהום של עשרות מכוניות שהיו מגיעות לאירוע ללא קיומה של הסעה.

אווירה חגיגית

שימוש בהסעות לאירועים, יכול להוות כלי מכין המכניס את האורחים לאווירה המתאימה לאירוע. ניתן לשלב בהסעה תוכן והפתעות שיהפכו את ההסעה למיוחדת וחווייתית.

כיצד בוחרים חברת הסעות לאירועים?

אז החלטתם על הסעה לאירוע, מצוין !
כעת אתם שואלים את עצמכם איך בוחרים חברת הסעות? הרי אתם רוצים שירות יעיל, אמין, עומד בזמנים, כזה שתוכלו לסמוך עליו בלי לדאוג יותר מדי. לכן, ריכזנו לכם מספר קריטריונים שיעזרו לכם בתהליך הבחירה

מידע וצרכים

מכינים מראש את כל המידע על הצרכים שלכם, כמות אורחים, מיקום האירוע ומיקום גיאוגרפי של נקודות האיסוף. תאריך האירוע ושעות ביצוע ההסעה, צרכים מיוחדים ובקשות מיוחדות בהסעה.

תקציב

אי אפשר בלי לקבוע לעצמכם מראש, מהו התקציב העומד לרשותכם לטובת הסעה לאירוע. וודאו כי המחיר שיוצא לכם משתלב עם יכולת התקציב שלכם.

ניסיון

חשוב לבחור חברה עם ניסיון בהסעות לאירועים. חברות הסעה בעלות ניסיון, יודעות להתמודד עם האתגרים השונים היכולים להתעורר סביב הסעות לאירועים. תקלות ברכב, הסעת כמות גדולה של אנשים, התמודדות עם תנאי מזג אוויר קשים, אירועים רפואיים ובטיחותיים ועוד.

מקצועיות

תחת הכותרת הזו נכנסים כמה רכיבים שחשוב לתת אליהם את הדעת ולבדוק אותם.

 • רישיון עסק בתוקף
 • פוליסת ביטוח להסעות
 • עובדים בעלי הכשרה ורישיונות מתאימים
 • רכבים חדישים ומתוחזקים

מחיר

כמו שעשיתם לגבי אולם אירועים, קייטרינג או DJ, עשו השוואת מחירים גם בין חברות הסעות, בחרו חברה המציעה לכם מחיר מתאים יחד עם השירות שהכי נותן מענה לכם ולצרכים ששלכם.

תחת נושא המחיר, בדקו גם, מהן אפשרויות התשלום ומה שיטות התשלום המבוקשות בכל חברה?.

טיפים ואפשרויות לשילוב בהסעות לאירועים

 • מומלץ להזמין הסעה מוקדם ככל האפשר, כדי להבטיח זמינות ואיכות של רכב ההסעה. הניסיון שלנו בחברת מטיילי נהורה הוא כי בתקופות מסוימות כמו, עונת החתונות, הביקוש לרכבי הסעות גדל בצורה משמעותית.
 • חברות הסעות רבות מציעות תוספות מיוחדות להנעמת זמן הנסיעה, ליצירת אווירה חגיגית כבר בדרך לאירוע. בדקו מה האפשרויות, וגם הציעו רעיונות משלכם.
 • וודאו כי החברה מספקת אפשרות לתקשורת וקשר עם נציג החברה במהלך האירוע שלכם, למקרה שיתעוררו בעיות או שינויים והתאמות שנדרשות לעשות.
 • בדקו חוות דעת והמלצות על החברות שאתם בודקים. חפשו המלצות מפורטות המתייחסות לסוגיות של רמת אדיבות הנהגים, עמידה במזנים, איכות כלי הרכב.
 • בדקו באופן מעשי את רכבי ההסעה של הרכב. הגיעו למתחם החברה, הסתכלו על הכלים וראו כי הם נראים מזמינים, מטופלים ונקיים.

מיניבוס הסעות לאירועים

מה תקבלו בהסעה דרך חברת מטיילי נהורה?

שירות ההסעות שלנו המתמחה באזור אשדוד והדרום, נותן מענה לכל הסוגיות הרלוונטיות בבחירת הסעה ומענה לצרכי לקוחות. בשורה התחתונה העובדים שלנו, מספקים שירות יעיל, מקצועי ואמין ללקוחות ומבטיחים כי האורחים יגיעו לאירוע בזמן בחוויית הסעה מושלמת.

ניסיון – אנו מתמחים בהסעות לאירועים מזה שנים רבות, בעלי ידע בהתמודדות עם אתגרים ומצבים מתפתחים במהלך שירות ההסעות ומספקים שירות מקצועי ואמין שהוביל לאלפי לקוחות מרוצים.

מקצועיות – נהגי החברה, צוות האחזקה ושאר עובדי החברה, בעלי הכשרה ורישיונות מתאימים בעלי תוקף, העוברים הכשרות תקופתיות לשמירה על איכות ומקצועיות.

ציוד – חברתנו מפעילה צי רכבי הסעות הכולל מגוון רחב של רכבים, כולל מיניבוסים, אוטובוסים ומכוניות יוקרה. כל הרכב מתוחזקים, ממוזגים, כולל אמצעי בטיחות (חגורות, כיבוי אש וכדומה).

שירות – אצלנו תמצאו זמינות 24/7 המבטיח מענה לכל בעיה ותפעול אירועים בזמן אמת.

חדשנות – אנחנו מתאימים את עצמנו לעולם המשתנה ובמיוחד להתפתחויות הטכנולוגיה ועל כן משקיעים משאבים רבים להיות בקדמה הטכנולוגית בשוק ההסעות. בחלק מהרכבים שלנו ניתן לקבל אינטרנט, הרכבים מצוידים במערכות איתור לווייניות המאפשרים פיקוח ובקרה על המיקום, על הרכב ועל הנהג.

דאגה לסביבה – אנו תומכים רבות בפעולות לעידוד השקעה באנרגיה ירוקה. אנו בתהליך להחליף את רכבי ההסעה לדגמים ידידותיים יותר לסביבה ופועלת באופן רציף לייעול תכנון קווי השירות וההסעות כדי לצמצם נסיעות ופליטת זיהום.

אילו כלי רכב הסעות משמשים הסעות פרטיות לאירועים?

ישנם סוגים שונים של כלי רכב להסעות פרטיות לאירועים, הכל בהתאם לגודל האירוע ולתקציב שלכם. הסוגים הנפוצים ביותר הם:

מיניבוסים – הפתרון האידיאלי עבור אירועים קטנים עד בינוניים. מיניבוסים יכולים להכיל עד 15 נוסעים, והם מספקים כסאות ישיבה באיכות גבוהה, מערכת מיזוג אוויר, נוחות תמרון ואפשרות לשילוב תוספות כמו מערכת מדיה.

אוטובוסים – אוטובוסים הם הפתרון האידיאלי עבור אירועים גדולים. אוטובוסים יכולים להכיל עד 50 נוסעים, והם מספקים מקום ישיבה נוח, מערכת מיזוג אוויר וגם אפשרויות מדיה שונות.

מוניות – רכבים בגודל פרטי עד מסחרי, היכולים לשמש להסעת מספר קטן של אורחים. מוניות פרטיות הן פתרון גמיש, המצטיין במיוחד בגמישות באשר לנקודות האיסוף וההורדה.

מחירי הסעות לאירועים מול נסיעה ברכב הפרטי

נסיעה ברכב פרטי הסעות פרטיות פרמטר
 

משתנה בהתאם לסוג ההסעה, מספר האורחים, המרחק בין האירוע למקום המוצא של האורחים וכו'.

עלות
נמוכה יותר. נהיגה עצמית דורשת מיומנויות וניסיון, ויכולה להיות מסוכנת במיוחד בתנאי מזג אוויר קשים או בפקקים. גבוהה. הסעות פרטיות מופעלות על ידי נהגים מקצועיים ומנוסים, אשר מקפידים על כללי הבטיחות. בטיחות
נמוכה יותר. נסיעה ברכב פרטי יכולה להיות לא נוחה, במיוחד אם ישנם הרבה נוסעים ברכב או אם הנסיעה ארוכה. גבוהה. הסעות פרטיות מספקות לנוסעים מקום ישיבה נוח, מיזוג אוויר ומערכות בידור. באירועים ערב ואירועים הכוללים אלכוהול ישנה נוחות של אי נהיגה בסוף יום ארוך ואפשרות להנות משתיית האלכוהול באירוע נוחות
נמוכה יותר. נסיעה ברכב פרטי יכולה להיות לא יעילה, במיוחד בתנועה פקוקה ועמוסה, חיפוש חנייה, משפיעה על האווירה בהגעה לאירוע (במיוחד אחרי נסיעה ארוכה) גבוהה. הסעות פרטיות מאפשרות לאורחים שלכם להגיע לאירוע בזמן, מבלי לדאוג לחיפוש חניה או לתנועה. יעילות
נמוכה יותר. נסיעה עצמית או עם כמה אורחים והיעדר פנויות על רקע נהיגה, צפיפות, עומס בכבישים וכדומה. הסעה מאורגנת מוסיפה רושם, יוקרה לאירוע. מעבירה מסר שלאורחים שהם חשובים ומשקיעים בהם ומאפשרת כבר בהסעה ליצור אווירה מתאימה אווירה ורושם

אוטובוס הסעות לאירועים

הסעות לאירועים בזול עם מטיילי נהורה  

אז למה לבחור דווקא מטיילי נהורה?

וותק וניסיון – אנחנו חברה ותיקה ומנוסה, המציעה שירותי הסעות לאירועים מזה למעלה מ-20 שנה. אנו מעסיקים צוות מקצועי, אדיב ומיומן, בעל ניסיון רב בהסעת אורחים לאירועים מכל הסוגים.

מוניטין – המוניטין שלנו נצבר לאורך שנים של שירות מיוחד ומסור, במיוחד באזור אשדוד והדרום. לקוחותינו הרבים חוזרים אלינו שוב ושוב בעקבות הישרות, היחס והמקצועיות.

רישיון ותעודות – לחברה יש את כל האישורים והרישיונות הנדרשים, החל מרישיון עסק, דרך היתרי ביצוע הסעות ועד ביטוח רחב. במסגרת תהליכי הרישוי והמקצועיות, צוות החברה מחויב לשמירה על כללי הבטיחות, והרכבים שלנו עומדים בכל דרישות משרד התחבורה.

צי רכבים חדש ומפואר – אנו דואגים לחדש באופן תמידי את צי הרכבים שלנו ולכן יש לנו אפשרות להציע באופן קבוע, רכבים חדשים ומפוארים, המאובזרים בכל הנדרש לנסיעה בטוחה ונוחה. הרכבים כוללים מיזוג אוויר, מערכת שמע ועוד.

עמידה בלוחות – בהסעות זמנים זה העיקר. אנו במטיילי נהורה מאמינים בזה בכל ליבנו ומקפידים על עמידה בלתי מתפשרת בלוחות זמנים.

לקוחות מרוצים – הלקוח הוא מרכז השירות שלנו ואנחנו שמחים שרבים מהלקוחות שלנו חוזרים, מרוצים מהשירות, היחס והבטיחות.

כי איכות הסביבה – חשובה לנו ואנחנו נוקטים צעדים ומשקיעים מאמצים רבים על מנת לסייע בשמירה על איכות הסביבה. אנו עושים שימוש ברכבים חסכוניים בדלק, מעודדים נסיעה משותפת וצמצום נסיעה פרטית.

מחירים משתלמים – אנו מבינים שהסעה לאירוע היא עוד הוצאה ולכן אנו מציעים מחיר הוגן, עם אפשרויות ושיטות תשלום מתחשבות שמסייעות ללקוחות שלנו לעמוד ביעדי התקציב שלהם.

מתחתנים? חוגגים לילד וזקוקים להסעה לבר מצווה? מתכננים אירוע משפחתי? לתיאום הסעה חייגו עכשיו 08-6848841 או השאירו פרטים ונציגנו ישמחו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

  שליחה

  כותב המאמר: איתי שהם
  הבעלים והמנכ"ל של חברת מטיילי נהורה. כבעלי החברה ישנם מספר ערכי ברזל שמובילים אותי: ✅ המחיר הנמוך ביותר. ✅ דיוק בזמנים - אפס איחורים. ✅ בטיחות בדרכים מא' עד ת'. ✅ שירותיות ואדיבות
  לייעוץ מהיר, אנחנו זמינים עבורכם :) לייעוץ ותכנון, חייגו 072-3307774