ירושלים, בירת ישראל, היא עיר עתיקה ומרתקת עם הרבה מה להציע למבקרים. לצד זאת, העיר, יכולה להיות גם די מאתגרת לטייל בה, מבחינת מסלולים, גישה, צפיפות, חנייה ועוד.

הסעות הן דרך נהדרת להגיע אל כל האתרים החשובים בעיר, ללא צורך לדאוג לגבי נהיגה או התמצאות.

ישנן חברות הסעות רבות בירושלים ומחוצה לה המציעות מגוון של שירותי הסעות, החל מהסעות פרטיות ועד להסעות קבוצתיות, פרקי זמן וסוג הרכב.   

במאמר זה, נציג את היתרונות הטמונים בשימוש בהסעות בירושלים וכיצד תוכלו לבחור את חברת ההסעות המתאימה לכם.

חברת הסעות בירושלים

חברת הסעות בירושלים

דגשים לתשומת לב כשבוחרים חברת הסעות בירושלים

זמינות: רכיב זה מתייחס לשעות הפעילות של החברה והאזור הגיאוגרפי שהיא פועלת בו

בטיחות: מתייחס לאיכות הרכבים, קיומם של אביזרי בטיחות בנהיגה, הכשרה וניסיון הנהגים

אמינות ומוניטין: מומלץ לבדוק המלצות וחוות דעת על אופן וטיב השירות של החברה. ניתן למצוא באינטרנט מידע רב, כמו גם להיכנס לאתר החברה ולראות האם מעודכן והאם נראה מקצועי.  

פרטי קשר ותקשורת: זמינות הקשר עם נציגי החברה. האם יש מענה מעבר לשעות העבודה הרגילות וכיצד הוא מתבצע.  

 הסעות לירושלים

עלייה לרגל לירושלים מתרחשת גם היום ולמעשה כל יום, מגיעים עליה אלפי אנשים, עובדים, מטיילים ותיירים. התנועה בעיר צפופה, במיוחד באזורים העתיקים בהם ישנו ריבוי אתרים מבוקשים.

תנועה בעיר יכולה להיות מורכבת אם נעשית באופן עצמאי או מסתמכת על תחבורה ציבורית ועל כן שימוש בהסעות הופך לאפשרות יעילה ונוחה.

סוגי הסעות לירושלים:

הסעות פרטיות: הדרך הנוחה והיעילה ביותר, במיוחד אם אינכם מכירים את העיר. חברת ההסעות תגיע עד אליכם ותסיע אתכם ישירות לירושלים.

הסעות קבוצתיות: הסעות קבוצתיות הן אופציה טובה אם אתם נוסעים לירושלים עם קבוצה גדולה, כמו, קבוצת תיירים, חברים או משפחה. חברת ההסעות תספק לכם רכב מתאים לגודל הקבוצה שלכם, ותסיע אתכם לירושלים במחיר מוזל.

הסעות ציבוריות: הסעות ציבוריות הן אופציה זולה להגיע לירושלים, אם אתם נוסעים לבד או בקבוצה קטנה. ישנן מספר חברות אוטובוסים המציעות שירותי אוטובוסים לירושלים מכל רחבי הארץ.

רכבות: רכבת ישראל מציעה שירותי רכבות לירושלים מתל אביב.

הערה! שירותי התחבורה הציבורית, רכבת ואוטובוסים אינם פעילים בסופי שבוע. 

חניון מכוניות של הסעות לירושלים

איך לבחור חברת הסעות בירושלים?

בבחירת חברת הסעות בירושלים מומלץ לתת את הדעת לסוגיות הבאות: 

סוג הרכב: ישנם סוגים שונים של רכבים הזמינים להסעות בירושלים, החל ממיניבוסים ועד לאוטובוסים גדולים. בחרו את סוג הרכב המתאים ביותר לצרכים שלכם.

מחיר: מחירי הסעות מושפעים מגודל הרכב, מועד הנסיעה מרחק גיאוגרפי. ואם זאת חברות שנות מציעות מחירים שונים, חשוב לבצע סקר שוק והשוואת מחירים, למציאת ההצעה הטובה ביותר.

ניסיון ואמינות: אספו מידע על החברה, קראו המלצות, חוות דעת וביקורת מאנשים שהשתמשו בשירותי החברה. חברות ותיקות לרוב יגלו מקצועיות ואמינות גבוה שנבנתה במשך שנים ארוכות.

ביטוח ורישיונות: אל תחששו לשאול ולברר מול החברה שיש לה רישיון עסק בתוקף, שישנו ביטוח מקיף לרכבים וביטוח כללי לעיסוק בהסעות. ודאו כי הנהגים בעלי הכשרה מתאימה ורישיונות בתוקף.  

תנאים ואותיות קטנות: בררו מראש מה מדיניות הביטולים והשינויים? בררו מה מדיניות הטיפול והמענה בתקלות ובמצבי חירום? 

היתרונות בהזמנת הסעות בירושלים עם מטיילי נהורה 

מטיילי נהורה היא חברת הסעות מובילה בישראל, המציעה שירותי הסעות בירושלים ובכל רחבי הארץ. לחברה ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום והיא מציעה מגוון רחב של שירותים ביניהם:

הסעות פרטיות | הסעו קבוצתיות | הסעות לנתב"ג | הסעות לאירועים | הסעות לטיולים |

יתרונות ומענים שתמצאו בחברת מטייל נהורה:

ניסיון ומוניטין של למעלה מ-20 שנה | גודל והיקף פעילות רחבים בכל הארץ | רישיון ותעודות תקפים | צי רכבים חדש ומפואר | חדשנות | שירותיות | עמידה בלוחות זמנים | צוות נהגים מקצועי ואדיב | אחריות סביבתית |

המחיר שתקבלו בחברת מטיילי נהורה:

החברה עובדת בשקיפות מלאה עם לקוחותיה, בתהליך הגשת ההצעה, תקבלו הצעה אטרקטיבית מותאמת צרכים, ובשטח תקבלו תמורה מלאה לכספכם.   

חברת אוטובוסים בירושלים  

מטיילי נהורה היא חברת הסעות מובילה הפועלת בירושלים ומציעה מגוון רחב של שירותי הסעות, כולל הסעות פרטיות, הסעות קבוצתיות והסעות לאירועים. 

החברה מפעילה צי אוטובוסים חדש ומפואר, המותאם לצרכים של כל לקוח. אוטובוסים מרווחים המצוידים בכל המתקנים והאביזרים הנדרשים לנסיעה בטוחה ונוחה. תוכלו למצוא: מערכת מיזוג אוויר יעילה וחזקה, מערכת שמע, מסכי טלוויזיה, תאורה פנימית נעימה, מושבים נוחים, מרווחים ומרופדים, תאורת לילה ושירותים

האוטובוסים של מטיילי נהורה עומדים בכל התקנים המחמירים של משרד התחבורה, ומאובטחים במערכת מצלמות מתקדמת. 

הסעות בירושלים בשבת עם מטיילי נהורה  

ירושלים היא עיר מיוחדת, המציעה מגוון רחב של אתרים ומקומות היסטוריים, דתיים ותרבותיים. עם זאת, החל משישי אחר הצהרים ועד למוצאי שבת, התחבורה הציבורית בעיר אינה פועלת. עובדה זו מקשה על תיירים מחו"ל ומהארץ (שאינם שומרי שבת), המגיעים או מתארחים בעיר בשבת, להגיע לאתרים השונים ולנצל את הימים הללו להמשיך ולטייל.

יתרונות של הסעות בירושלים בשבת לקבוצות תיירים מחו"ל

נוחות: התניידות מתכוננת ומתואמת, יכולת להגיע לאתרים, ללא תלות בתחבורה ציבורית. 

יעילות: שימוש בהסעות מאפשר למבקרים לנצל את מלוא הזמן של הביקור שלהם בעיר ובארץ. 

קבוצות תיירים מחו"ל וגם מישראל המעוניינות להגיע לירושלים בשבת מוזמנות לפנות לחברת הסעות נהורה, לקבלת הצעת מחיר 08-6848841 או באתר האינטרנט. 

מיניבוס הסעות בירושלים – כמה זה יעלה לכם?

מחיר הסעה במיניבוס בירושלים מושפע מכמה גורמים:

 • אורך הנסיעה: מקור הנסיעה. ככל שהנסיעה ארוכה יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר.
 • שעת הנסיעה: ככל שהנסיעה מתבצעת בשעות עומס או הלילה, כך המחיר יהיה גבוה יותר.
 • יום הנסיעה: ככל שהנסיעה מתבצעת בסופי שבוע, חגים ומועדים, כך המחיר יהיה גבוה יותר.
 • גודל המיניבוס: ככל שהמיניבוס גדול יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר.
 • הוספת שירות: עבור שירות של מדריך טיולים, תצטרכו להוסיף תוספת למחיר. 

מחיר משוער של השכרה ליום שלם (8-10 שעות) ינוע בין – 1500-2000 ש"ח.

הצעת מחיר מסודרת מלאה תוכלו לקבל בקלות ובמהירות מחברת מטיילי נהורה 08-6848841 או באתר האינטרנט.

הסעות לאירועים בירושלים

ירושלים מארחת אין ספור אירועים, ציבוריים ופרטיים, עסקיים ותרבותיים, דתיים ועוד.

מארגני האירועים מוודאים את הגעת האורחים באמצעות הזמנת הסעות לאירועים בירושלים באופן אינטנסיבי. גם קבוצות ואנשים פרטיים מזמינים הסעות כדי להגיע לאותם אירועים בבטחה ובנוחות.

הסעה מסודרת לאירועים בירושלים מבטיחה שהמשתתפים יגיעו פנויים להשתתף באירוע בלי התמודדות עם חנייה ופקקים.     

יתרונות של שירותי הסעות לאירועים בירושלים

נוחות: הסעות לאירועים בירושלים מאפשרות לאורחים להגיע לאירוע בנוחות ובבטחה, מבלי לדאוג לחניה או המתנה ותיאום זמנים בנסיעה ברכבות או באוטובוסים.

יעילות: הסעות לאירועים בירושלים הן הסעות ישירות (לעיתים עם איסופים בדרך בהתאם לצורכי מזמין ההסעה). האורחים מגיעים רעננים ויכולים להשתתף ביעילות באירוע.  

בטיחות: שימוש בחברת הסעות מקצועית, מבטיחה רכבים אמינים, נהגים מקצועיים שיעשו את הנסיעה בבטחה ובאחריות. 

מענה לאחר שעות עבודה: הזמנת הסעות לאירועים בירושלים יכולה להיות גם בשעות ובימים מעבר לימי עבודה רגילים, בהם יש פחות או אין בכלל תחבורה ציבורית. מי שצריכים להגיע לאירועים בסופי שבוע, בחגים ומועדים או בשעות הערב והלילה, הסעה לאירועים בירושלים היא יתרון.  

הסעות לירושלים עיר הבירה

הסעות תיירים בירושלים

ירושלים היא עיר קדושה לשלושת הדתות המרכזיות וככזאת היא גם אחת הערים הכי מתויירות בעולם, לפיכך,הסעות עבור תיירים בירושלים הן שירות חשוב ומבוקש, המאפשר לתיירים להגיע לאתרי התיירות המרכזיים בעיר בנוחות ובבטחה. שירותי הסעות מתאימים, לתיירים עצמאיים, קבוצות תיירים מאורגנות וגם עבור תיירים עם מוגבלויות.

שירותי הסעות תיירים בירושלים יכולים להיות אל ומהעיר וגם בתוך העיר עצמה.

 דוגמאות לשימוש בשירותי הסעות תיירים בירושלים

הסעות יומיות: שירות זה כולל הסעה על בסיס יומי, של התיירים לאתרי התיירות המרכזיים בעיר, כגון הכותל המערבי, הר הבית, העיר העתיקה ועוד.

הסעות לסיורים: שירות זה כולל הסעה של תיירים לסיורים מודרכים בעיר, כגון סיורים היסטוריים, דתיים, תרבותיים או קולינריים. סיורים מסוג אלו יכולים להיות במשך יום אחד או יותר.  

הסעות לעיר וממנה: הסעת תיירים לשדה התעופה או הסעה מעיר בדרך לירושלים. חוסך לתיירים צורך בהתמצאות בכבישים, המתנה ומאפשר להם נוחות של הגעה.  

אם אתם מתכננים טיול בירושלים, מומלץ לבחור חברת הסעות מקצועית ומנוסה, שתוכל לספק לכם שירותי הסעות תיירים בירושלים ברמה גבוהה וללא תקלות.

הסעות מפוארות בירושלים

חברת הסעות מטיילי נהורה מציעה שירותי הסעות מפוארות בירושלים, המתאימים לאירועים מיוחדים כמו, חתונות, אירועי חברה ואירועים עסקיים.

החברה מציעה מגוון רחב של רכבים מפוארים, בהתאם לגודל הקבוצה ולצרכים שלה, בין כלי הרכב תוכלו למצוא: 

אוטובוסים מפוארים: אוטובוסים מרווחים ומאובזרים בכל המתקנים הדרושים לנסיעה נוחה ובטוחה, כולל מערכת מיזוג אוויר, מערכת שמע ומסכי טלוויזיה, כולל אפשרות גם לאוטובוסים עם שירותים.

מוניות מפוארות: מוניות יוקרתיות, הכוללות שירותי נהג אישי, שתייה ומזון, ועוד.

מיניבוסים מפוארים: מיניבוסים מרווחים ומאובזרים בכל המתקנים הדרושים לנסיעה נוחה ובטוחה, כולל מערכת מיזוג אוויר, מערכת שמע ומסכי טלוויזיה.

יתרונות של שירותי הסעות מפוארות בירושלים

 • נוחות: הרכבים המפוארים של חברת נהורה מציעים נסיעה נוחה, מפנקת ובטוחה, עם כל המתקנים הדרושים לכך.
 • יוקרה: הרכבים המפוארים של חברת נהורה מעניקים תחושה של יוקרה וסטייל ומשתלבים בלאירועים מיוחדים.
 • מקצועיות: חברת נהורה מספקת שירותי הסעות מפוארות ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על מצוינות בכל הפרטים.

שירותי הסעות בירושלים 24/7

ירושלים היא עיר חיה ובועטת, גם בשעות הלילה. העיר מציעה מגוון רחב של פעילויות ופנאי, המושכות קהל מגוון, כולל תיירים, עובדים וגם את תושבי העיר עצמה.

עבור אנשים רבים, שירותי הסעות הם הדרך הנוחה והבטוחה ביותר להגיע לאתרים השונים בעיר, גם בשעות הלילה. חברות הסעות רבות בירושלים מציעות שירותי הסעות 24/7, המאפשרים לנוסעים להגיע ליעדים לאורך כל שעות היממה. 

יתרונות של שירותי הסעות 24/7 בירושלים

נוחות: שירותי הסעות 24/7 מאפשרים לנוסעים להגיע ליעדיהם בכל שעה ביום או בלילה, בלי המתנה, בלי לדאוג למצוא תחבורה ציבורית או להתמודד עם פקקים.

בטיחות: שירותי הסעות 24/7 כוללים נהגים מקצועיים ואדיבים, הערוכים ומנוסים לביצוע נהיגה בטוחה בשעות הלילה.

בין שירותי הסעות 24/7, ניתן למצוא, הסעות פרטיות, קבוצתיות וגם הסעות לנתב"ג

 הסעות לטיולים בירושלים

לא רק העיר עצמה, אלא גם סביבת החוץ מהעיר מציעה מגוון אתרי ביקור וטיול, כולל בחיק הטבע, עתיקות והיסטוריה. מרבית חברות ההסעות בירושלים מציעות שירות של הסעות גם מחוץ לעיר שמקל מאד על המבקרים והתיירים להגיע לכל אותם אתרים.  

הסעות להרי ירושלים

הרי ירושלים הם יעד פופולרי לטיולים שכן הם המציעים נוף מרהיב של העיר והסביבה. חברות הסעות רבות בירושלים מציעות שירותי הסעות לאתרים השונים ביניהם:

הגבעה הצרפתית: נקודת תצפית מרהיבה על העיר העתיקה של ירושלים.

הר הזיתים: אתר היסטורי ודתי חשוב, המציע נוף מרהיב של העיר העתיקה ושל הר הבית.

הר הרצל: אתר זיכרון לאומי, המציע גם נוף מרהיב של העיר והסביבה.

הסעות בטבע בירושלים

חברות ההסעות מציעות הסעות לאתרי הטבע הרבים של העיר (יער ירושלים, נחל שורק ורבים אחרים), במקרים מסוימים גם אפשרות של שילוב מדריך להובלה והסבר על המקומות. 

כאשר יוצאים למסלולי הליכה, חברת ההסעות מביאה את האנשים למקום ודואגת להגיע לנקודת הסיום לאיסוף מהיר ונוח.   

הסעות עובדים בירושלים

ירושלים היא העיר הגדולה בישראל, היא מרכז פוליטי, עסקי, תרבותי ועובדים בה מאות אלפי אנשים הזקוקים להגיע למקומות עבודה שונים, לעיתים הנפרסים לכל אורכה של העיר.

הסעות עובדים בירושלים הוא פתרון של מעסיקים ומקומות עבודה רבים, להקל מחד על העובדים ומאידך להבטיח שהעובדים יגיעו בזמן ולא מתוסכלים מנסיעות מאתגרות בפקקים ועומסים וחיפושי חנייה או נסיעות צפופות בכלי תחבורה ציבוריים.   

הסעות חד פעמיות

שירותי הסעות עובדים חד פעמיות, המתאימים לאירועים מיוחדים, כגון יום סיור לעובדים, כנסים ואירועי חברה.

הסעות קבועות

שירותי הסעות עובדים קבועות, המתאימים לעסקים עם עובדים רבים. חברות ההסעה מספקות רכבים מאובזרים בכל המתקנים הדרושים לנסיעה נוחה ובטוחה, כולל מערכת מיזוג אוויר, מערכת שמע ומסכי טלוויזיה. החברות דואגות שהנהג יהיה נהג קבוע שיוכל להכיר את העובדים ואת המסלולים השונים ובכך לספק חווית שירות לקוחות מעולה.

הסעות לכנסים בירושלים

הסעות לכנסים בירושלים הן שירות חשוב ופופולארי, המאפשר לאורחים להגיע לכנס בנוחות ובבטחה. 

העיר מארחת כנסים מסוגים שונים, כנסים עסקיים, מקצועיים, רפואיים, אקדמאים, דתיים, ספורט והבריאות ועוד.

חברת הסעות מקצועית תוכל לספק לכם שירותי הסעות לכל סוגי הכנסים בירושלים בהתאמה אישית לצרכים שלכם. מגוון סוגי רכבים, בהתאם לגודל הקבוצה ולצרכים שלכם. 

הסעות להפגנה בירושלים

הפגנות הן דרך חשובה להביע דעה ולהשפיע על השלטון ועל תהליכים המתרחשים במדינה. העיר ירושלים כמרכז פוליטי של השלטון היא מוקד להפגנות להבעת דעה ומחאה סביב אירועים פוליטיים, חברתיים או דתיים.

ירושלים היא עיר עם היסטוריה ארוכה של הפגנות, והיא צפויה להמשיך להיות כזו. 

רבים ממארגני ההפגנות וגם אנשים עצמאיים מזמינים הסעות מסודרות לקבוצה שהם מייצגים או חלק ממנה כדי הגעה להפגנות בירושלים תוך כדי הימנעות מנהיגה בעומסי התנועה ובעיקר סביב מציאת חנייה.

הזמנת הסעות להפגנה בירושלים

הוא שירות המתבצע מכל מקום בארץ. כדי להזמין הסעות להפגנה בירושלים, פנו לחברת הסעות מקצועית ומנוסה, שתתאים לכם הסעה לצרכים שלכם.  

הסעות לדיסיטי מירושלים

דיסיטי הוא מתחם עיצוב חדש בירושלים, הממוקם באזור מעלה אדומים. המתחם מציע מגוון רחב של חנויות, בתי קפה ומסעדות, והוא יעד פופולרי לתיירים ומקומיים כאחד.

עבור אנשים רבים, שירותי הסעות לדיסיטי מירושלים הם הדרך הנוחה והבטוחה ביותר להגיע למתחם. חברות הסעות רבות בירושלים מציעות שירותי הסעות לדיסיטי, המתאימים לצרכים של כל קבוצה.

הזמנת הסעות לדיסיטי מירושלים

כדי לבצע הזמנה הסעות לדיסיטי מירושלים, תצטרכו לספק לחברה את המידע הבא: תאריך ושעה של הנסיעה, מיקום איסוף והורדה ומספר  הנוסעים. 

הסעות לחרמון מירושלים

החרמון הוא הר מתנשא בגובה של כ-2,800 מטרים מעל פני הים, הממוקם בצפון רמת הגולן. ההר מציע נופים מרהיבים של הכנרת, עמק החולה והרי הגליל, והוא יעד פופולרי לתיירים ומקומיים כאחד, במיוחד בחורף, כאשר באתר יורד שלג והופך למתחם סקי (חובבני ומקצועי).

ההגעה להר מורכבת מנסיעה בכביש הררי ובתקופה של הפעילות גם עומסי תנועה וחנייה רבים. בעקבות כך רבים מהמבקרים מעדיפים להגיעה באמצעות שירותי הסעות לחרמון מירושלים, ובכך להימנע מנסיעה ארוכה בעצמם שיוצרת עייפות ותסכול המשפיעים אחר כך על החוויה בהר עצמו.

שירות הסעות הוא יתרון משמעותי גם בדרך חזרה. לאחר יום עמוס על ההר של הליכה וגלישה, נחסכת מכם נהיגה עצמית בכביש המתפתל ופשוט ניתן לעצום עיניים בהסעה ולנוח כל הדרך חזרה הביתה.    

טיפ! מומלץ להזמין הסעות לחרמון מירושלים (במיוחד בעונה שבה האתר פתוח) כמה שיותר מוקדם כדי להבטיח רכב פנוי ומחיר מוקדם.  

הסעה לחרמון מירושלים

הסעות ילדים בירושלים

ירושלים היא עיר גדולה ומגוונת, עם מגוון רחב של פעילויות לילדים. עבור הורים רבים, שירותי הסעות ילדים בירושלים הם פתרון נוח ויעיל להסעת ילדיהם לפעילויות אלו.

חברות הסעות רבות בירושלים מציעות שירותי הסעות ילדים, המתאימים לצרכים של כל משפחה. 

היתרונות של הסעות ילדים בירושלים

 • נוחות: הסעות ילדים בירושלים מאפשרות להורים להסיע את ילדיהם לפעילויות השונות בנוחות ובבטחה, מבלי לדאוג לחיפוש תחבורה ציבורית או להתמודד עם פקקים.
 • יעילות: הסעות ילדים בירושלים יכולות לחסוך להורים זמן וכסף, בשל העובדה שהם מגיעים לפעילויות בזמן.
 • בטיחות: כשמדובר בילדים בטיחות מעל הכל – הסעות ילדים מתופעלות על ידי נהגים מיומנים וותיקים.

סוגי הסעות ילדים בירושלים

חברות הסעות רבות בירושלים מציעות מגוון רחב של סוגי הסעות ילדים, בהתאם לצרכים של כל משפחה. סוגי ההסעות הפופולריים ביותר הם:

 • הסעות חד פעמיות: הסעות חד פעמיות הן פתרון מצוין להסעת ילדים לפעילויות מיוחדות, כגון יום כיף, טיול או אירוע מיוחד.
 • הסעות קבועות: הסעות קבועות הן פתרון מצוין להסעת ילדים לפעילויות קבועות, כגון בית ספר, חוגים או פעילות ספורטיבית.
 • הסעות מאורגנות: הסעות מאורגנות הן פתרון מצוין להסעת קבוצות ילדים לפעילויות, כגון טיולים, מחנות קיץ או אירועים לילדים.

טיפים להזמנת הסעות בירושלים בזול

הזמינו את ההסעות מראש: ככל שתזמינו את ההסעות מוקדם יותר, כך תקבלו הצעת מחיר משתלמת יותר.

הזמינו הסעות בקבוצות גדולות: אם אתם מזמינים הסעות בקבוצות גדולות, תוכלו לקבל הנחה משמעותית על המחיר.

השוו מחירים בין חברות הסעות שונות: לפני שאתם מזמינים הסעות, חשוב להשוות מחירים בין חברות הסעות שונות, כדי למצוא את ההצעה הטובה ביותר.

השוו עומק ואיכות שירות: המחיר הוא חלק חשוב מהבחירה אך הוא לא יכול להיות הרכיב היחיד. קחו בחשבון גם המלצות על איכות השירות, אמינות ורמת הרכבים שהחברה מציעה.  

הסעות בירושלים בזול עם מטיילי נהורה

חברת הסעות נהורה מציעה שירותי הסעות בירושלים במחירים אטרקטיביים מאד לצד מגוון רחב של שירותי הסעות:

הסעות עובדים | הסעות ילדים | הסעות לכנסים | הסעות להפגנות | הסעות לדיסיטי | הסעות לחרמון

חברת ההסעות מטיילי נהורה פועלת בירושלים מזה שנים רבות, ומספקת שירותי הסעות באיכות גבוהה ובמחירים נוחים. אנחנו בטוחים שבסופו של התהליך (כולל לאחר השוואת מחירים) ההצעה שלנו תהיה המשתלמת ביותר עבורכם.

כדי להזמין הסעות בירושלים בזול עם מטיילי נהורה, אנא צרו איתנו קשר בטלפון 08-6848841 או באתר האינטרנט שלנו.

אנו נשמח לעזור לכם למצוא את שירותי ההסעות המתאימים ביותר לצרכים שלכם, במחירים הטובים ביותר.

כותב המאמר: איתי שהם
הבעלים והמנכ"ל של חברת מטיילי נהורה. כבעלי החברה ישנם מספר ערכי ברזל שמובילים אותי: ✅ המחיר הנמוך ביותר. ✅ דיוק בזמנים - אפס איחורים. ✅ בטיחות בדרכים מא' עד ת'. ✅ שירותיות ואדיבות
לייעוץ מהיר, אנחנו זמינים עבורכם :) לייעוץ ותכנון, חייגו 072-3307774